Kategorie:

Nowe wydanie przygód misia Paddingtona.

Znacie misia Paddingtona? 🐻

Tego uroczego niedźwiadka poznałam na szklanym ekranie, a teraz będę mogła przeczytać jego niesamowite przygody.

„Miś zwany Paddington” Michaela Bonda od @znakemotikon będzie mieć premierę już 30 czerwca. Nowa tłumaczka, śliczna okładka, ale klasyczny, niesforny miś, którego wszyscy kochają.

Wrzucam opis od wydawcy 🧸

Opowieść, w której Paddington wprost z Mrocznego Zakątka Peru przybywa do Londynu i znajduje swoje miejsce na świecie.„Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem” – głosił napis na tabliczce zawieszonej na szyi pewnego misia, który przybył z Mrocznego Zakątka Peru i samotnie stał na peronie stacji Paddington. Państwo Brownowie postanowili przygarnąć nieszczęśnika, ale… tylko na jedną noc. Czy miś zaskarbi sobie ich serca? Czy jego dobre wychowanie i poczciwa dusza wygrają z wyjątkowym, nawet jak na niedźwiedzie, talentem do wpadania w kłopoty, i to po same puchate uszy?

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to również klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od ponad 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się najlepszym. I misiom, i dzieciom.Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.