Kategorie:

Meksykańska akcja i przygoda

🌾 Zapowiedź recenzencka 🌾
Niedawno, a dokładnie 25 czerwca premierę miała książka Wojciecha Kulawskiego „Meksykańska hekatomba”. Po zapoznaniu się z opisem książki od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Zapowiada się niesamowitą przygoda pełna akcji. 🔥🔥🔥

Już niedługo wracam do Was z recenzją, tymczasem łapcie opis od wydawcy. 🙂

Dziesięciometrowej średnicy meteoryt uderza w kompleks wypoczynkowy niedaleko meksykańskiego miasta Ciudad Juarez, gdzie na wakacjach przebywa słynny archeolog Tim Mayer. W promieniu kilku kilometrów od katastrofy uszkodzeniu ulegają wszystkie urządzenia elektryczne. W tym samym czasie z podziemnej bazy wojskowej, gdzie prowadzone są podejrzane eksperymenty na dzieciach, ucieka cudowny chłopiec Jan Matjas oraz jego opiekun Juan Barker. Wojsko i siły rządowe Meksyku szczelnym kordonem otaczają miejsce upadku meteorytu, a jego ofiary obejmują kwarantanną. Do całego galimatiasu dołączają jeszcze dwa konkurujące ze sobą gangi handlarzy narkotyków oraz agenci CIA, którzy za wszelką cenę pragną zdobyć kosmiczny kamień. Rozpoczyna się wyścig z czasem i walka o przetrwanie.

A największą tajemnicą pozostaje pytanie, dlaczego dwadzieścia pięć lat temu dokładnie w to samo miejsce uderzył identyczny meteoryt?

Nieprawdopodobny rollercoaster akcji, przygody, tajemnicy, emocji i sensacji. A rozwiązania zagadki nie wymyśliłby sam mistrz suspensu Alfred Hitchcock.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.